Победители в конкурса “Европейско междучасие”

Тук можете да намерите имената на победителите от училищата, които “Европейско междучасие” посети през 2015 г. В конкурса взеха участие над 150 младежи от 23 гимназии в страната и максимално затрудниха журито със своите интересни текстове и оригинални видеа на тема “В каква Европа искам да живея след пет години?”. Заради сериозната конкуренция и многото заявки за участие от някои гимназии, офисът на Светослав Малинов реши да награди с допълнителни награди още четирима ученика, които се отличиха със своята креативност и задълбоченост.

posterEM

 

Победители от всяко училище

  1. Александра Ангелова СОУ „Христо Ботев“ – гр. Враца
  2. Александрина Стоева ГХП „Св. Св. Кирил и Методий“ – гр. Пловдив
  3. Анни Линдфорс СОУ „Найден Геров“ – гр. Варна
  4. Беатрис Богданова СОУ „Бачо Киро“ – гр. Павликени
  5. Борислава Апостолова ГПЧЕ „Йордан Радичков“ – гр. Видин
  6. Владимир Илиев СОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – гр. Карнобат
  7. Виктория Дъбовска ПГИМ „ Йордан Захариев“ – гр. Кюстендил
  8. Вяра Илиева СОУ „Паисий Хилендарски“ – гр. Дупница
  9. Георги Христов ЕГ „Петър Берон“- гр. Кюстендил
  10. Делян Балев ЕГ „Иван Богоров“ – гр. Димитровград
  11. Деница Сотирова ГПАЕ „Гео Милев“ – гр. Бургас
  12. Емануела Асенова ГПЧЕ „Симеон Радев“ – гр. Перник
  13. Камелия Стоилова СОУ „Христо Ботев“ – гр. Драгоман
  14. Кристина Спасова Професионална гимназия по икономика – гр. Перник
  15. Магдалена Минкова СОУ „Иван Вазов“ – гр. Плевен
  16. Маринела Гимназия с преподаване на чужди езици – ГПЧЕ гр. Плевен
  17. Михаел Милушев ПМГ „Екзарх Антим I” – гр. Видин
  18. Михаела Димитрова СОУ „ Христо Ботев“ – гр. Айтос
  19. Михаил Димитров ПМГ „Емануил Иванов“ – гр. Кюстендил
  20. Петя Кирова СОУ „Христо Смирненски“ – гр. Хисаря
  21. Преслава Градева СОУ „Св. Константин Кирил Философ“ – гр. Русе
  22. Теодор Жеков ПМГ „ Иван Вазов“ – гр. Димитровград
  23. Теодора Данчева Търговска гимназия гр. Бургас

Специални награди

  1. Димитър Джангозов ПМГ „Иван Вазов“ – гр. Димитровград
  2. Иван Иванов СОУ „Константин Кирил Философ“ – гр. Русе
  3. Павел Витков ГПЧЕ „Йордан Радичков“ – гр. Видин
  4. Христо Конакчиев СОУ „Бачо Киро“ – гр. Павликени
Bookmark and Share